2019

  • 18 april: Avontuur in de Ruimte, OBS Klim-op, Hoornaar
  • 2018

  • 25 mei: Help de boot is gekaapt, Basisschool de Driemaster, Voorburg
  • 22 juni: Avontuur in de Ruimte, Basisschool Willibrord/Miland, Bodegraven
  • 29 juni: Avontuur in de Ruimte, PC Jenaplanschool Zonnewereld, Vleuten
  • 6 juli: Help de boot is gekaapt, SBO De Vogelhorst, Barneveld
  • 31 juli: Help de boot is gekaapt, Vakantiepark De Klepperstee, Ouddorp
  • 1 augustus: Indianen op jacht naar de diamant, Recreatiepark De Boshoek, Voorthuizen
  • 5 december: Help, de stoomboot is gekaapt, Lukasschool, Amsterdam
  • 2017

  • 21 april: Indianen op jacht naar de diamant, Cbs de Slotschool, Sint Annaparochie
  • 21 april: Help de boot is gekaapt, Cbs de Slotschool, Sint Annaparochie
  • 24 mei: Avontuur in de Ruimte, C J van Rootselaarschool, Nijkerkerveen
  • 14 september: Het Mysterie van de Zee, KBs de Regenboog, Woerden
  • 21 december: Kerst op planeet Vuurvlinder, De Wereldweide, Wezep
  • 2016

  • 28 januari: Avontuur in de Ruimte, PCBO ‘it Maitiidslibben’, Opeinde
  • 29 juni: Help de boot is gekaapt, Gerardus Majellaschool, Cabauw
  • 1 juli: workshops en voorstelling Help de boot is gekaapt, Obs De 10e Penning, Vierpolders
  • 22 september: Indianen op jacht naar de diamant, KBs de Regenboog, Woerden
  • 12 november: voorstelling 10 jaar “Samen De Natuur In”, Nationaal Park De Biesbosch
  • 2015

  • 14-18 januari: Wild-West-Decor, Vakantiebeurs, Utrecht
  • 30 januari: Indianen op jacht naar de diamant, Basisschool De Morgenster, Geldermalsen
  • 20 februari: Help de boot is gekaapt, Basisschool Het Lichtbaken, Den Haag
  • 20 juni: Indianen op jacht naar de diamant, Scouting Naaldwijk
  • 28 november: Sinterklaasviering, CSM Benelux
  • 2014

  • Algemene Basisschool Middelburg, Middelburg
  • Basisschool de Aldenhove, Nijmegen
  • Basisschool de Scheperstee, Warnsveld
  • Bs Het Festival, Zwolle
  • CBS De Bron, Hellevoetsluis
  • Gemeenschapsveiling, Onderdijk. Wevershoof
  • KBS de Nobelaer, Oude Tonge
  • Mgr Bekkerschool, Spijkenisse
  • Saltoschool de Ontmoeting, Eindhoven
  • 2013

  • ds. Hasperschool, Akkrum
  • Gemeentelijke Basisschool, Hulshout, Belgie
  • Jan van Schengenschool, Heinkenzand
  • Jeugdactiviteiten Achterveld, Achterveld
  • Kindercentrum Kris Kras, Maasdijk
  • Kinderkasteel, Numansdorp
  • OBS de Kern, Ede
  • OBS de Wissel, Zuidland
  • OBS. ‘It tredde Ste’, Jirnsum
  • Openbare Daltonbasisschool de Horizon, Amsterdam
  • Ouder Mariaschool, Oudewater
  • Kunstkring Voorne, Spijkenisse
  • R.K. Basisschool de Zevensprong, Maasdijk
  • R.K. Basisschool J.F. Kennedy, Arnhem
  • Rkbs St Radboud, Jirnsum
  • St. Anthonius, Oud Vossemeer
  • t Vogelnest, Bodegraven
  • 2012

  • A.Z.C. Katwijk, Katwijk
  • Aloysiusschool, Overveen
  • Antoniusschool, Aardenhout
  • Basisschool de Kameleon, Teneuzen
  • Basisschool de Zandplaat, Overzande
  • Bavel Anno, Bavel
  • BS Op Dreef, Putte
  • BSO Kwebbel Ijsselstijn, Ijsselstein
  • Buma/Stemra, Hoofddorp
  • CBS ‘t Fundament, Loenen aan de vecht
  • De Ark van Noach, Ijsselstijn
  • De Kinderkoepel, Hellevoetsluis
  • De Wildhoeve, Emst-Gortel
  • Florence locatie de Mantel, Voorburg
  • Heijmans Utiliteitsbouw B.V., Amsterdam
  • It Maitijdslibben, Opeinde
  • Jeugdvereniging de Springplank, Venray
  • Kompas Camping VWZ, Nieuwpoort, Belgie
  • Molecaten Park, De Koerberg, Heerde
  • Molecaten Park, Landgoed Ginkelduin, Leersum
  • Molencaten Park, De Leemkule, Hattem
  • Molencaten Park, Landgoed Molecaten, Hattem
  • Montessorischool Noordwijk, Noordwijk Zh
  • OBS de Maatjes, Biervliet
  • OBS de Vuurvlinder, Eindhoven
  • OBS de Zuidwester, Haarlem
  • Obs Roelof van Wienesse, Wijdenes
  • Ondernemingsraad Kamperland, Kamperland
  • Oudervereniging basisschool de Kreeke, Westdorpe
  • Pauline van Bijleveld, Spijkenisse
  • PCB De Olijfboom, Almere
  • Prins Bernhardschool, Ermelo
  • Speeltuinvrienden Hellevoetsluis, Hellevoetsluis
  • 2011

  • 4SARL la Ruchem Basisschool, Darbres Ardeche, France
  • Basisschool de Lispeltuut, Lelystad
  • Basisschool op t Hof, Tricht
  • BS de Violier, Maasbree
  • Bs Gustav Hoefer, Sittard
  • BSO Theaterkater, Almere Poort
  • Buurtgroep Wonderwereld Fascinatio, Capelle aan de Ijssel
  • Camping RCN La Bastide en Ardeche, Ruoms, France
  • Carnavalsvereniging de Ratels, Wervershoof
  • CBS de Frissel, Veenwouden
  • De Klaroen, Maassen
  • De Malanburg, Buurmalsen
  • De Vuurvogel Openbare Jenaplanschool, Malden
  • De Wildhoeve, Emst-Gortel
  • DFC Achlum, Achlum
  • Domaine Des Lauzons, Frocalquier
  • DS D.A. van den Boschschool, Den Haag
  • Heiniken brouwerij Noord-Holland, Financial Servic, Alkmaar
  • IHC Offshore & Marine. B.v., Hardinxveld-Giessendam
  • Jenaplanschool Grote Beer, Den Haag
  • Kinderdagkamp Diepenveen, Diepenveen
  • Kompas Camping VWZ, Nieuwpoort, Belgie
  • Kompas Camping VWZ Zon en Duin, Westende, Belgie
  • Kunstkring Voorne, Brielle
  • Le Serignan Plage Nature, Serignan, France
  • Stichting Kunstenfestival Schiebroek, Rotterdam
  • Montessorieschool de Basis, Goes
  • OBS de Klimop, Castricum
  • OBS de Perroen, Maastricht
  • OBS de Speelwagen, Wognum
  • OBS Prins Willem Alexander, Blankenham
  • Oranje Comite de Strijp, Rijswijk
  • Oranje Comite te Asperen, Asperen
  • Oranjevereniging Exmorra – Allingawier, Allingawier
  • Oranjevereniging Heukelem, Heukelum
  • PCBS de Regenboog, Rozenburg
  • Prins Willem Alexander, Elburg-Oostendorp
  • RKBS Hendrik Boogaard, Hellevoetsluis
  • RKBS St. Josef, Oudewater
  • Roompot vakanties, Kamperland
  • SAS Belezy Provence, Bedoin, France
  • Savelbergschool, Vaassen
  • Savelbergschool, Den Haag
  • Stichting Zomerspelen Graft-Rijp, de Rijp
  • Ziggo Zakelijk, Groningen
  • 2010

  • Basisschool de Hil, Kaatsheuvel
  • Basisschool de Morgenstrer, Kampen
  • Basisschool de Wegwijzer, Spijkenisse
  • Basisschool Jan Campert, Spijkenisse
  • Basisschool Jeroen, Den Haag
  • Basisschool Kruidenhoek, Rotterdam Ommoord
  • Basisschool op t Hof, Tricht
  • Bayer BV HealthCare, Mijndrecht
  • Camping RCN Les Collomes de Casteilance, Castellance
  • Carrousel RK Basisschool, Utrecht
  • CBS Het Lichtpunt, Rhoon
  • CBS Open Vensters, Vlaardingen
  • Daltonschool Corlaer, Nijkerk
  • De Tamboerijn, Nieuwveen
  • Delfsche Schoolvereniging, Delft
  • Deventer Leerschool, Deventer
  • FeestService Nederland, Zierikzee
  • Gemeentelijke Centrumschool Londerzeel, Londerzeel
  • Sportweek Vierpolders, Vierpolders
  • KBS De Sleutelbloem, Beverwijk
  • Krijnie Vermeulen, Wijngaarden
  • Kunstkring Voorne, Hellevoetsluis
  • O.B.S. De Lege Geaen, Sibrandaburen
  • OBS Buten de Poorte, Goedereede
  • OBS de Pionier, Amstelveen
  • OBS de Springplank, Etten-Leur
  • OBS de Vuurvogel, Assen
  • Obs Molenbeek, Boekelo
  • Ontspanningsvereniging Samenwerking (OVS), Heenvliet
  • Oranjevereniging Rockanje, Rockanje
  • OSB de Zuidwester, Haarlem
  • Personeelsvereniging de Bruggen-Midden-Holland, Zwammerdam
  • Politiebureau Leiden, Leiden
  • RKBS Hendrik Boogaard, Hellevoetsluis
  • RKBSde Dijsselbloem, Voorburg
  • OSB de Klimop, Castricum
  • Spelweeg Beesd, Buren
  • St. Jeugdfestival Berkel en Rodenrijs, Berkel en Rodenrijs
  • St. Josefschool, Amsterdam
  • SWS Welzijn, Schiedam
  • Ten Boomschool, Maarsen
  • Willibrodusschool, Drempt
  • Yamaha Motor Europe B.V, Schiphol Rijk
  • 2009

  • APS IT-Diensten, Utrecht
  • Augustinusschool, Hilversum
  • B. Vermaas, Gendt
  • Basisschool de Rosmolen, Ulvenhout
  • Basisschool de Wegwijzer, Driebruggen
  • Basisschool op t Hof, Tricht
  • Basisschool t Kofschip, Papendrecht
  • Brede School Duinterpen, Sneek
  • BSO Rietkraag, Boskoop
  • Centrale Raad van Beroep, Utrecht
  • Dalton Basisschool Helen Parkhurst te Tilburg, Tilburg
  • De Ontmoeting Prot. Chris. Basisschool, Capelle aan de Ijssel
  • De Rietslenke Katholiek Basisonderwijs, Nijverdal
  • Don Bosco School, Rhoon
  • Duyvis BV, Zaandam
  • Fin. Administratie Endemol Nederland BV, 143 AK
  • Esmoreit, Luttenberg
  • Huizingaschool, Amsterdam
  • Secreatis Wonderwereld Fascinatio, Vierpolders
  • Kern Kinderopvang Het Kievitsnest, Nootdorp
  • Kunstkring Voorne, Hellevoetsluis
  • Stichting Kunstenfestival Schiebroek, Rotterdam
  • Secreatis Wonderwereld Fascinatio, Capelle aan de Ijssel
  • O.B.S. De Zuidvliet, Kortgene (Zld)
  • OBS Arjen Roelofsskoalle, Hijum
  • OBS Brinkschool, Scheerwolde
  • Personeelsvereniging HVC, Alkmaar
  • Personeelsverreniging Mora-Mollen, Mol
  • R.K. Basisschool Gerardus Majella, Vaassen
  • Reconvalescentenschool, Rotterdam
  • Reestoeverschool, Meppel
  • RKBS Het Spectrum, Delfgauw
  • RKBS Het Spectrum, Delfgauw
  • SBO Het Kompas, Etten-Leur
  • Stichting Kindervakantieweek Zevenhoven, Zevenhoven
  • Stichting Muziektheater de ontmoeting, Rozenburg
  • Stichting VOOR Welzijn, Den Haag
  • SVB Leiden, Leiden
  • SWS Welzijn Wijkcentrum Oost, Schiedam
  • TRS Entertainment: Landa B210Landgoed ‘t Loo, Meerkerk
  • VKS, Zwolle
  • 2008

  • Alstom Transport, Ridderkerk
  • Jeugdraad Zuiddorpe, Zuiddorpe
  • B.S. Mikado, Bierick
  • Bibliotheek Delfshaven, Rotterdam
  • Biomet Nederland Bv, Dordrecht
  • Gemeente Geldermalsen afd Burgerzaken, Geldermalsen
  • Het Palet, Hellevoetsluis
  • Iet Verboom, Vierpolders
  • Kindertheater Sim sa la bim, Nuis
  • Stichting Kunstenfestival Schiebroek, Rotterdam
  • OBS de Noorderschool, Giethoorn
  • OBS de Roosduiker, Westzaan
  • OBS Master Camminga, Deinum
  • Openbare van der Heijdenschool, Waalwijk
  • Pastoor Middelkoopschool, Klazienaveen
  • PCBS de Regenboog, Hellevoetsluis
  • REEL, Amsterdam
  • SBD de Kempen, Eersel
  • Stichting toerisme en recreatie Hellevoetsluis, Hellevoetsluis
  • Stichting Zeldzame Ziekten Fonds, Den Haag
  • Uniport Multipurpose Terminals BV, Rotterdam
  • Welzijn Schiedam, Schiedam
  • Zebra Welzijn, Den Haag
  • 2007

  • Jeugdraad Zuiddorpe, Zuiddorpe
  • p.a. t Hobbeltje, Dordrecht
  • Citroenclub Nederland, Woudenberg
  • Combilo, Waddinxveen
  • De Mei, Zaandam
  • De Roos, Zaandam
  • De Rozenhorst, Rozenburg
  • Personeelsveniging MCRZ, Rotterdam
  • Dorpshuis Tejater, Lieshout
  • Eben Haezerschool, Rotterdam
  • Flevo Natuur, Zeewolde
  • Frank Mohn, Spijkenisse
  • Gemeente Vught, Vucht
  • Genzyme Europe BV, Naarden
  • GGD Zaanstreek-Waterland, Zaandam
  • Kennedyschool, Vroomshoop
  • Koninklijke Dirkzwager, Maassluis
  • Stichting Kunstenfestival Schiebroek, Rotterdam
  • Mgr. Bekkerschool, Spijkenisse
  • Montessorieschool Hoogeveen, Hoogeveen
  • OBS de Develhoek, Zwijndrecht
  • OBS de Kameleon, Hellevoetsluis
  • OBS de Plantaan, Pernis
  • Personeelsvereniging gemeente Vlissingen, Vlissingen
  • Personeelsverreniging Gemeente Hellevoetsluis, Hellevoetsluis
  • Reconvalescentenschool, Rotterdam
  • Scouting Zeist, Zeist
  • Sport en Cultuurcentrum Tu Delft, Delft
  • Stichting de Kinderkoepel, Hellevoetsluis
  • Stichting Palladium, Vlissingen
  • Theo Thijssen, West-Knollendam
  • Timmerdorp Warmenhuizen, Warmenhuizen
  • Welzijnsorganisatie Centrum, Den Haag
  • Zon en Leven Brabant/Limburg/Kuikseind, de Bilt
  • 2006

  • Cafe theater Borra, Amersfoort
  • College ter Beoordeling van Geneesmiddelen, Den Haag
  • Daltonschool Fredericus, Steggerda
  • De Elzenhoek, Zoetermeer
  • De Floriant, Zoetermeer
  • De Meerpaal, Zoetermeer
  • GGD Gooi en Vechtstreek, Bussum
  • GGD Zuid-Holland West, Zoetermeer
  • Hendrik Bogaardschool, Hellevoetsluis
  • Jonh. F. Kennedyschool, Dordrecht
  • Kiremko, Montfoort
  • Kiremko, Vierpolders
  • Natukreek, gemeente Brielle, Zwartewaal
  • Natuurristencamping ‘de Groenlanden’, Annen
  • NFN, Nieuwegein
  • OBS Elckerlyc, Hilversum
  • OBS het Startblok, Oude Tonge
  • Openluchttheater Hertme, Borne
  • Paulusschool, Zoetermeer
  • Personeelsvereniging de Driesprong, Schiedam
  • Pieter Jelles Troelstraschool, Amsterdam
  • Regina Yap, Zaandijk
  • Sinterklaas Comite, Vierpolders
  • SKL Kinderopvang, Lelystad
  • SKW, Haaren
  • Telfort, Amsterdam
  • Tringel, Weesp
  • Vrijburgschool, Uitgeest
  • Vrijwilligershuis, s-Gravenpolder
  • 2005

  • A.J. Schreuderschool, Rotterdam
  • ARTO Reizen, Bunschoten
  • Basisschool de Vrijburg, Uitgeest
  • Buurtvereniging ‘It Fugellan’, Lemmer
  • CBS de Welle, Kruiningen
  • CSM, Diemen
  • Ehrbecker Schiefelbusch BV, Breda
  • Fun For Kids, Uithoorn
  • Hisa Evenementen, Utrecht
  • MEE Geldersepoort, Arnhem
  • Jozefschool, Medemblik
  • Personeelsvereniging M.Y. Cartons, Hoogerheide
  • Stedelijke basisschool, Oostende, Belgie
  • Vakantie kinder Spelen, Zwammerdam
  • Winkeliersvereniging Garderen, Garderen
  • 2004

  • Basisschool de Vrijburg, Uitgeest
  • Blom’s Automobielbedrijf, Katwijk
  • Camping Beringerzand, Panningen
  • Camping Cottesserhoeve, Vijlen
  • Camping de Eekhoorn, Belfeld
  • Camping de Ijzeren Man, Weert
  • Camping Diever, Diever
  • CBS Het Fundament, Loenen aan de Vecht
  • De Globetrotter Katholieke Basisschool, Rotterdam
  • Diesel Service West BV, Honselersdijk
  • Landgoed ‘t Wildryck, Dieverbrug
  • Nieuw Waldeck basisschool, Den Haag
  • OBS de Springplank, Fijnaart
  • OBS ‘t Nokkenwiel, Alblasserdam
  • Personeelsvereniging Cytec Manufact BV, Rotterdam-Botlek
  • Scouting Hellevloetsluis, Hellevoetsluis
  • Speeltuinvereniging Oudedijk-Willemsbrug, Rotterdam
  • Wijkvereniging leefbaar Kloosterveen, Assen
  • Wijkvereniging leefbaar Kloosterveen, Vriezenveen
  • 2003

  • Basisschool de Driesprong, Maassluis
  • Buitenschoolse Opvang, Hellevoetsluis
  • De Brandaris, Hellevoetsluis
  • De Overkant, Rhoon
  • Hendrik Bogaardschool, Hellevoetsluis
  • Mirakel Spektakel, Sint Anthonis
  • P.V. Westland Energie, Poeldijk
  • Panalytical, Almelo
  • PCBS de Regenboog, Hellevoetsluis
  • Nutsschool de Gentiaan, Son
  • S.P.O.M., Menaldum
  • Voetbalvereniging DSO, Zoetermeer
  • Voetbalvereniging H.V.O., Vlaardingen
  • WSV Helius, Hellevoetsluis
  • Martijn van Veen

    Martijn van Veen

    Licht en geluid technicus
    Mieke Corbeau

    Mieke Corbeau

    Oprichter de Theaterbus
    sinds 2015 is Mieke niet meer betrokken
    Els van der Linden

    Els van der Linden

    Vakspecialist drama